FANO HomeDrukarnia fleksograficznaOfertaDrukarnia fleksograficznaTechnologiaDrukarnia fleksograficznaO firmieDrukarnia fleksograficznaZapytanieDrukarnia fleksograficznaKontaktDrukarnia fleksograficznaKarieraDrukarnia fleksograficznaDotacje UE
 angielskipolski


Wykrojniki

Możemy zaoferować Państwu wykorzystanie* gotowego już wykrojnika do realizacji nowego projektu. Możemy w studio graficznym dopasować Państwa projekt do istniejącego, zbliżonego wykrojnika z naszych zasobów. Aby ułatwić korzystanie z gotowych wykrojników, przedstawiamy wykaz standardowych, gotowych narzędzi, których aktualnie posiadamy ponad 3000 w różnych wymiarach i kształtach. Wykorzystanie gotowego wykrojnika zmniejsza koszty przygotowalni oraz skraca czas realizacji.

W celu zapewnienie dokładnego doboru wymiarów i ułożenia na roli, przygotowaliśmy zestawienie, które zawiera dane w uporządkowany sposób. Pierwsza kolumna X zawiera wymiar etykiety po długości wstęgi a druga kolumna Y określa wymiar etykiety po szerokości wstęgi. Ma to decydujące znaczenie w przypadku etykietowania na automatach i półautomatach oraz przy zastosowaniu do drukarek termicznych i termo transferowych.
Kierunek wstęgi
*Każdy wybór powinien zostać uprzednio sprawdzony i potwierdzony przez przedstawiciela handlowego w celu potwierdzenia możliwości wykorzystania danego urządzenia.

FANO Wykaz standardowych wykrojnikow koła, elipsy
FANO Wykaz standardowych wykrojnikow kwadraty, prostokąty
Wykrojniki
Wykrojniki
FANO © 2011 wszelkie prawa zastrzeżone
webdesign : emoweb