FANO HomeDrukarnia fleksograficznaOfertaDrukarnia fleksograficznaTechnologiaDrukarnia fleksograficznaO firmieDrukarnia fleksograficznaZapytanieDrukarnia fleksograficznaKontaktDrukarnia fleksograficznaKarieraDrukarnia fleksograficznaDotacje UE
 angielskipolski


Produkcja

Zapraszamy do zapoznania się ze strukturą i technologią naszej firmy.

Na sukces każdej firmy składa się wiele elementów. Równie ważne jest zaplecze techniczne, zasoby ludzkie jak dobór odpowiednich, wyselekcjonowanych materiałów.

Zespół FANO składa się z wykwalifikowanych pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie w sztuce poligraficznej. Na każdym etapie realizacji dokładamy szczególnej staranności i wykorzystujemy naszą wiedzę. Osoby odpowiedzialne za poszczególne działy są związane z technologią flekso od wielu lat i posiadają niezbędną wiedzę do realizacji nawet najbardziej wymagających projektów. Coraz większe oczekiwania klientów są dla nas inspiracją do ciągłego doskonalenia oraz wdrażania nowych rozwiązań. Doświadczony zespół handlowców oraz sprawny Dział Obsługi Klienta udzieli Państwu niezbędnych informacji dotyczących realizacji każdego zlecenia.

Dysponujemy czterema nowoczesnymi maszynami wiodącego producenta w tej branży – duńskiej firmy NILPETER umożliwiającymi zadruk do 8 kolorów w technologii flekso wodne, flekso UV i sito UV. Nie bez znaczenia jest, że posiadane przez nas dwie 8 kolorowe maszyny NILPETER FB 3300 są bliźniaczo podobne i kompatybilne, co gwarantuje zarówno bezpieczeństwo naszym klientom i elastyczność realizacji zamówień. Maszyny umożliwiają druk w bardzo wysokiej jakości o szerokości do 350 mm i wyposażone są w dodatkowe możliwości uszlachetniania jak tłoczenie(embossing), złocenie(coldstamping), laminacja, druk od stornu kleju, sitodruk rotacyjny i wiele innych.

Na miejscu znajduje się studio graficzne, gdzie w krótkim czasie możemy wykonać nowe projekty lub dokonać zmian w pracach już istniejących. Nowe projekty graficzne realizujemy również we współpracy z zewnętrznymi grafikami i agencjami.

Kolejnym atutem i dużym usprawnieniem jest fakt, że na miejscu znajduje się kompletna przygotowalnia płyt fotopolimerowych, która przyspiesza proces produkcji i czyni ją bardziej stabilną. Zastosowanie przygotowalni Computer to Plate umożliwia uzyskanie najwyższej jakości druku flexo i przygotowanie form drukowych umożliwiający druk z liniaturą nawet 220 lpi. Dzięki najwyższej jakości polimerów oraz specjalnie dobranym aniloksom, możemy zaoferować jakość porównywalną z offsetem.

Dbając o najwyższą jakość druku i pasowania nawet drobnych elementów, do naklejania form drukowych wykorzystujemy specjalne urządzenie PlateMounter wyposażone w kamery powiększające i monitory do sprawdzania jakości i równości klejenia formy do cylindra drukowego. Ocenę kolorystyki dokonujemy przy wykorzystaniu specjalnej komory świetlnej COLORMATCHBOX imitującej światło dzienne, marketowe lub UV w zależności od potrzeby. Dokładnych pomiarów dokonujemy przy użyciu specjalistycznych densytometrów.

Kontrola przebiegu procesu produkcji i dobór najlepszych, certyfikowanych surowców sprawiają, iż nasze produkty mogą być stosowane do artykułów spożywczych. Dostawcami farb, lakierów, podłoży drukowych są liderzy w branży takie firmy jak Avery Dennison, Ritrama, Flint, Michael Huber czy KURZ i API. Wszystkie stosowane przez nas materiały posiadają atesty do kontaktu z żywnością.

Role konfekcjonowane są zgodnie ze specyfikacją dostarczoną przez klienta na dowolnych tulejach. Do konfekcjonowania wykorzystujemy 4 przewijarki z możliwością inspekcji i kontroli nadruku, liczenia etykiet w sztukach i metrach. Posiadamy nowoczesny sprzęt wyposażony w serwomotory, kontrolę brakujących etykiet i inspekcję druku o szerokości wstęgi do 430 mm, która zapewnia równy i dokładny nawój rolki nawet przy bardzo małych rozmiarach etykiety czy trudnych podłożach.

Dysponujemy powierzchnią magazynową. Etykiety i opakowania możemy przechowywać i wysyłać w partiach. Etykiety i opakowania dostarczamy własnym transportem, bądź czyni to za nas sprawdzona firma kurierska. Cały proces produkcji odbywa się zgodnie z Systemem Zarządzania Jakości ISO 9001:2008. Stosujemy się do zasad GMP – Dobra Praktyka Produkcyjna oraz GHP – Dobra Praktyka Higieniczna.

Wystarczy umówić się na jedno spotkanie z naszym przedstawicielem handlowym a sprawa etykiet stanie się bardzo prosta.

Zapraszamy do współpracy!
Bolesław Jasinowicz      
Vice Prezes FANO Sp. z o. o.

Produkcja
01
01
02
02
03
03
04
04
05
05
06
06


FANO © 2011 wszelkie prawa zastrzeżone
webdesign : emoweb