FANO HomeDrukarnia fleksograficznaOfertaDrukarnia fleksograficznaTechnologiaDrukarnia fleksograficznaO firmieDrukarnia fleksograficznaZapytanieDrukarnia fleksograficznaKontaktDrukarnia fleksograficznaKarieraDrukarnia fleksograficznaDotacje UE
 angielskipolski


Jakość HD (High Deffinition)

Mamy ogromną przyjemność oraz wielką satysfakcję zaprezentować Państwu druk flekso najwyższej jakości, rzadko spotykanej w chwili obecnej zarówno na rynku polskim jak i światowym. Dzięki zastosowaniu specjalnych aniloksów, o bardzo wysokiej liniaturze, oraz cyfrowej przygotowalni Computer to Plate wykonanej na najnowszych osiągnięciach firmy KODAK możemy zaoferować druk z liniaturą 220 lpi. Jest to niespotykana do tej pory liniatura w technologii flekso, łącząca w sobie innowacyjne rozwiązania zastosowane podczas przygotowania form drukowych oraz precyzyjnie wykonane wałki aniloksowe z najwyższej półki.

W ostatnich latach jakość technologii flekso poczyniła ogromne postępy i z powodzeniem konkuruje z jakością offsetową czy rotograwiurą. Niższa jakość w dużej mierze związana była dotychczas z przygotowalnią fotopolimerową, która z racji tworzywa jakim jest forma drukowa - (polimer - forma gumowa) miała duże bariery w osiągnięciu łagodnych i delikatnych przejść tonalnych i zejść do niskich wartości procentowych w okolicach 0 %.

Wprowadzenie początkowo farb UV a w dalszym etapie przygotowalni cyfrowej CtP zrewolucjonizowało jakość i możliwości techne flekso. Aktualnie przy zastosowaniu wysokiej liniatury oraz precyzyjnie dobranym wałkom aniloksowym, jesteśmy w stanie zaoferować jakość porównywalną z offsetem.

Głównymi zaletami zastosowania wysokiej liniatury jest możliwość druku zdjęć w dużej rozdzielczości oraz osiąganie przejść tonalnych do bardzo niskich wartości procentowych.
Jakość HD (High Deffinition)
Jakość HD (High Deffinition)

FANO © 2011 wszelkie prawa zastrzeżone
webdesign : emoweb