FANO HomeDrukarnia fleksograficznaOfertaDrukarnia fleksograficznaTechnologiaDrukarnia fleksograficznaO firmieDrukarnia fleksograficznaZapytanieDrukarnia fleksograficznaKontaktDrukarnia fleksograficznaKarieraDrukarnia fleksograficznaDotacje UE
 angielskipolski


Etykiety termiczne

Podstawową cechą tego rodzaju etykiet jest podłoże termiczne, dające możliwość nanoszenia zmiennych danych przy wykorzystaniu wag i drukarek termicznych. Zmienne dane takie jak data produkcji, termin ważności, skład czy gramatura muszą być naniesione na etykietę bezpośrednio przed jej naklejeniem na produkt, który właśnie został zważony i spakowany.

Etykiety są zazwyczaj wstępnie zadrukowane i łączą w sobie rolę ozdobno-informacyjną. Wyłącznie podłoża termiczne najwyższej jakości oraz odpowiednio dobrane farby i lakiery odporne na wysoką temperaturę są w stanie zagwarantować właściwe funkcjonowanie drukarek oraz długą żywotność głowicy drukującej i odporność podczas przechowywania, transportu i dystrybucji końcowej produktów.

Zastosowanie niewłaściwych materiałów, farb lub technologii wytwarzania etykiet, może spowodować skrócenie żywotności listwy termicznej lub jej uszkodzenie co związane jest z dużymi kosztami wymiany. Podłoża z serii Thermal TOP gwarantują wysokie zaczernienie nadruku termicznego, długo zachowują naniesione dane i sprawdzają się w wilgotnym i tłustym środowisku.
Etykiety termiczne
Etykiety termiczne
Etykiety termiczne
Etykiety termiczne
Etykiety termiczne
Etykiety termiczne
Etykiety termiczne


FANO © 2011 wszelkie prawa zastrzeżone
webdesign : emoweb