FANO HomeDrukarnia fleksograficznaOfertaDrukarnia fleksograficznaTechnologiaDrukarnia fleksograficznaO firmieDrukarnia fleksograficznaZapytanieDrukarnia fleksograficznaKontaktDrukarnia fleksograficznaKarieraDrukarnia fleksograficznaDotacje UE
 angielskipolski


Drukarki

Niemal każdy produkt trafiający na rynek musi być w szybki i prosty sposób identyfikowalny. Różnorodność produktów wymaga zmiennych danych takich jak data produkcji czy kod kreskowy, nanoszonych w prosty i szybki sposób w miejscu pakowania lub sprzedaży.

Idealnym rozwiązaniem do szybkiego nanoszenia danych jest zastosowanie drukarki termo transferowej. Dzięki termicznym głowicom drukującym oraz termo transferowym taśmom, kolorowe pigmenty są tą metodą przenoszone na produkt.

Oferujemy Państwu wsparcie przy wyborze właściwej drukarki do druku termicznego i/lub termo transferowego. W zależności od przeznaczenia oraz ilości drukowanych etykiet należy wybrać właściwą, spełniającą Państwa oczekiwania. Wybór jest naprawdę duży i zaczyna się od drukarek stacjonarnych i biurowych, przez przemysłowe i wysokowydajne na przenośnych kończąc.
Drukarki
Drukarki
Drukarki
Drukarki
Drukarki
Drukarki
Drukarki


FANO © 2011 wszelkie prawa zastrzeżone
webdesign : emoweb